£8,82- 9,72

Opiekunka osób starszych – oferta pracy w Anglii od zaraz, Tewkesbury UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Tewkesbury
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Data rozpoczęcia pracy: 2020-08-01
  • Przewidywany czas zatrudnienia: umowa na stałe
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 sierpnia 2020 03:02

Od zaraz w rejonie Tewkesbury UK propozycja podjęcia legalnej pracy w Anglii na stanowisku opiekuna lub opiekunki osób starszych. Zatudnienie przy opiece nad seniorami w ich domach.

Kim jesteśmy?

Angielską firmą, która zajmuje się świadczeniem usług w zakresie opieki nad osobami starszymi. Z nami możesz czuć się bezpiecznie, ponieważ podlegamy wszystkim regulacjom prawnym, posiadamy pełne ubezpieczenie oraz stały kontakt z opieką społeczną. Wyróżnia nas to, że jesteśmy zgranym zespołem, w większości złożonym z Polaków.

Kogo szukamy?
Care Assistant – opiekuna/opiekunki osób starszych.

Twoje obowiązki
Podczas pracy będziesz opiekować się osobami mieszkającymi w swoich domach. W tym:
– podczas codziennej rutyny (pomoc w myciu, ubieraniu, przygotowaniu posiłków, sprzątaniu);
– wizyt u lekarza/w szpitalu;
– opieki nocnej lub całodobowej (zmiany 12h).

Wymagania

Jeżeli jesteś kobietą, wystarczy, że znasz angielski w stopniu komunikatywnym oraz masz w sobie chęć niesienia pomocy. Prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie/pokrewne wykształcenie będzie dodatkowym atutem podczas procesu rekrutacji.

Jeżeli jesteś mężczyzną, Twoja praca będzie polegała również na kierowaniu autem, dlatego niezbędne jest prawo jazdy kat. B. Oczywiście w naszej pracy stawiamy na interakcje, dlatego wymagamy znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym. Doświadczenie oraz pokrewne wykształcenie będzie dodatkowym atutem podczas procesu rekrutacji.

Co oferujemy?
Wynagrodzenie
– podczas treningu (ok. 30h) – £8.72 za godzinę;
– care assistant – £8.82 za godzinę;
– health care assistant – £8.92 za godzinę;
– senior carer – £9.22 za godzinę;
– supervisor – £9.52 za godzinę;
– care coordinator – £9.72 za godzinę;

Awans w strukturach firmy

Liczne bonusy
– na dziecko;
– za czyste auto;
– tytuł opiekuna miesiąca;
– na doładowanie telefonu;
– schludny wygląd i kulturę osobistą;
– brak zwolnień i nieusprawiedliwionych nieobecności.

Dodatki do wypłaty
– wykorzystanie własnego auta;
– milaż od klienta do klienta;
– możliwość korzystanie z firmowego auta przez 3 miesiące;
– podwyżka lojalnościowa oraz uznaniowa.

Odbiór z lotniska Bristol, Birmingham oraz PKP i PKS Gloucester, Cheltenham

Zakwaterowanie w pokojach lub mieszkaniach
Opłata za pokój wynosi od £80.00 za tydzień w zależności od dostępności poszczególnych pokoi.

Opieka naszych prawników w aplikowaniu o status osoby osiedlonej lub tymczasowy status osoby osiedlonej

Gdzie się znajdujemy?
W malowniczej miejscowości Tewkesbury, w hrabstwie Gloucestershire.

W jaki sposób aplikować?
W pierwszej fazie rekrutacji spotkasz się ze mną – Marceliną. Wyślij mi swoje CV w języku angielskim na adres: pracadlaopiekuna.anglia@gmail.com
Jeżeli masz obawy, nie do końca wiesz, w jaki sposób przygotować CV – zadzwoń lub napisz, a na pewno Ci pomogę.

Jeżeli pozytywnie przejdziesz ten etap, to spotkasz się z Kamilą z firmy La vie en Rose Home Care, która przeprowadzi z Tobą rozmowę na Skype. Warto, abyś wówczas posiadał referencje w języku angielskim.

Kontakt
mail: pracadlaopiekuna.anglia@gmail.com
telefon: 609-607-143

POWODZENIA

ID ogłoszenia: 3985f248041c892a

Brak tagów

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez pracadlaopiekuna

Ostatnie przedmioty dodane przez pracadlaopiekuna »