£7.75-8

Oxford UK praca w Anglii przy sprzątaniu mieszkań i biur od zaraz

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Oxford
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 1 roik
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 15 stycznia 2018 07:07

Od zaraz poszukiwany personel do pracy w Anglii przy sprzątaniu mieszkań, biur obiektów po remontach w rejonie Oxford UK. Zatrudnienie dla osób ze znajomością języka angielskiego w mowie.

SPRZĄTANIE BIUR -OXFORD

Główne obowiązki:
– kompleksowe sprzątanie mieszkań i biur, na budowach i po remontach
– dojazd do klienta
– bieżące zgłaszanie zapotrzebowań na środki czystości

Wymagania:
– znajomość języka angielskiego w mowie
– mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
– czynne prawo jazdy kat. B
– chęć do pracy i rzetelność
– gotowość do wyjazdu od zaraz na minimum 3 – 6 miesięcy
– preferowany wiek: 21 – 40 lat

Oferujemy:
– umowę o pracę na brytyjskich warunkach
– Wynagrodzenie: 7.75 GBP/h, 8.00 GBP/h po okresie próbnym
– 40 godzin + nadgodziny
– szkolenie dla osób bez doświadczenia
– narzędzia do pracy wraz z samochodem służbowym
– zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
zakwaterowanie: pokoje 1, 2 osobowe, kuchnia, łazienka, Internet – 80 GBP tygodniowo
-odbiór z dworca w Oxfordzie

– Administratorem danych osobowych jest firma Ampli HR, ul. Łowińskiego 7e, 31 – 752 Kraków (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia KRAZ nr 14674). Podane dane osobowe przetwarzane będą w celach rekrutacyjnych i mogą być udostępniane innym odbiorcom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a podanie Firmie danych osobowych jest dobrowolne.
Wysłanie do nas CV jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883), udostępnianie klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych oraz na otrzymywanie w przyszłości nowych ofert pracy i informacji marketingowych ze strony Ampli HR.

ID ogłoszenia: 7275a53836c69ff2

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: amplihr
  • Zarejestrowany od: 7 stycznia 2017

Inne przedmioty dodane przez amplihr

Ostatnie przedmioty dodane przez amplihr »