£6.31-9.73

Pakowacz kosmetyków oferta pracy w Anglii przy produkcji Littlehampton

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Littlehampton
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Data rozpoczęcia pracy: Septemeber 2014
  • Przewidywany czas zatrudnienia: long term
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 15 września 2014 23:08

Aktualne ogłoszenie dla Polaków chętnych do pracy w Anglii przy produkcji, pakowaniu kosmetyków na stanowisku pakowacza. Zatrudnienie w Littlehampton dla osób z podstawową znajomością języka angielskiego.

Zadania:
– pakowanie kosmetyków,
– drobne prace porządkowe;

Oferujemy:
-umowę zlecenie,
– praca od zaraz na miesiąc (możliwość nawiązanie dłuższej współpracy),
– pracę w miłej atmosferze.

Wymagania:
– dyspozycyjność do pracy ,
– doświadczenie w pracy przy pakowaniu kosmetyków,

Contack number: +44 (0) 7500113781

ID ogłoszenia: 306541583107054f

2 komentarze na “Pakowacz kosmetyków oferta pracy w Anglii przy produkcji Littlehampton”

  1. Witam .Jestem zainteresowany praca i sumie gotowy od zaraz . Mam 21 lat i obecnie mieszkam na hounslow . Mój język angielski jest komunikatywny . Proszę o odpowiedz

  2. Witam jestem zainteresowany pracą na wymienionym stanowisku. Jestem osoba dyspozycyjna i elastyczną, szybko uczę się nowych umiejętności, jestem osobą kontaktową. Pracę wykonuje rzetelnie i poważnie. Znam język angielski w stopniu komunikatywnym. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby, proszę o kontakt. +48 669 564 630

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Singleresource

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Singleresource »