£10,00 na godz.

Pakowanie koszy prezentowych bez języka Anglia praca od zaraz w Southampton

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Southampton
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do końca grudnia 2021
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 3 listopada 2021 00:08

Możliwość podjęcia bez znajomości języka pracy w Anglii dla dyspozycyjnych pakowaczy. Zatrudnienie w Southampton od zaraz dla Polaków przy pakowaniu koszy prezentowych.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Southampton.

Wynagrodzenie: 10,00 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie dla kobiet;
  • pracownik będzie zajmował się pakowaniem luksusowych koszy świątecznych – wina, czekoladki oraz sery itp.

Wymagania:

  • motywacja i chęci do pracy;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • pracowitość;
  • sumienne i zaangażowane wykonywanie swoich zadań;
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy.

Oferujemy:

  • pracę na zmianach po 8 – 10 godzin dziennie od poniedziałku do piątku;
  • zatrudnienie od zaraz do końca grudnia 2021;
  • solidne warunki zatrudnienia u sprawdzonego pracodawcy;
  • legalną pracę.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą w Anglii mogą się zgłaszać pod numerem telefonu:

02380226644 – wewnętrzny 1 albo można wysłać wiadomość sms z danymi kontaktowymi pod numer telefonu: 07973421878

Źródło: www.sotland.pl/classifieds/praca-oferty/oferty-pracy/pakowanie-koszykow-swiatecznych_i109831

ID ogłoszenia: 406182b727a3d41