£11,55 na godz.

Pakowanie koszy prezentowych bez znajomości języka praca Anglia 2022 Shaftesbury

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Shaftesbury
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od sierpnia 2022
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do grudnia 2022
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 13 lipca 2022 00:07

Od sierpnia 2022 do podjęcia praca w Anglii przy pakowaniu koszy prezentowych. Zatrudnienie w Shaftesbury dla dyspozycyjnych pakowaczy bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Shaftesbury.

Wynagrodzenie: 11,55 GBP na godz.

Start: od 15 sierpnia 2022 roku.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie pakowanie produktów do koszy prezentowych;
  • pracownik będzie również przyklejał naklejki, wiązał wstążki ozdobne na koszach oraz zawijał produkty w folię bąbelkową;
  • układanie produktów na paletę oraz transportowanie ich na wózku;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • rozpakowywanie koszów prezentowych.

Wymagania:

  • wymagany własny transport, jeżeli nie jest się z Shaftesbury;
  • dostępność od sierpnia 2022 do grudnia.

Oferujemy:

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach: 08.00 – 18.00;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • nadgodziny płatne 15,00 GBP na godz.;
  • bardzo dobre warunki pracy;
  • darmowy parking, a także kawę i herbatę.

Aplikacja:

Zgłoszeń można dokonywać pod numerem telefonu:

01722 322 022 albo prosimy wysłać aplikację na adres e-mail: borkowska@mploystaff.com

Źródło: www.sotland.pl/classifieds/praca-oferty/oferty-pracy/praca-przy-pakowaniu-luksusowych-koszy-z-prezentami-11-55h_i112624

ID ogłoszenia: 73462cf03e69cd5d