£9,65/h brutto

Pakowanie leków praca Anglia bez znajomości języka od zaraz w Londynie dla pakowaczy

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: około 6 mc
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 29 sierpnia 2020 01:08

Od zaraz firma dystrybucyjna z Londynu poszukuje pakowaczy do tymczasowej pracy w Anglii. Zatrudnienie bez znajomości języka przy pakowaniu leków i przepakowywaniu w nowe pudełka na rynek brytyjski. Zakwaterowanie dla chętnych będzie zapewnione.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce pracy: Londyn, UK

Start: od zaraz

Liczba miejsc: 2

Zarobki: 9,65 GBP/h brutto lub na akord

Zadania:
Praca w firmie dystrybucyjnej przy pakowaniu i przepakowywaniu leków pochodzących z innych rynków UE oraz środków higienicznych, opatrunków etc. Zadaniem pracownika będzie wyjęcie leku z opakowania, włożenie w nowe pudełko oraz dołączenie ulotki w języku angielskim.

Wymagania:
– szybkość, sprawność fizyczna, wytrzymałość
– dyspozycyjność na minimum 3 miesiące
– mile widziane osoby znające język angielski
– brak nałogów szczególnie związanych z piciem
– zaświadczenie o niekaralności do wglądu

Oferujemy:
– bezpłatne zakwaterowanie na cały okres umowy
– pomoc polskiego koordynatora na miejscu
– zapewniamy wsparcie przy wszystkich formalnościach na miejscu
– gwarantowany minimalny kurs wymiany funta na złotówki – 5 PLN za 1 GBP

Zgłoszenia proszę wysyłać na adres oxf-uk@solution4u.com

z dopiskiem “pakowanie leków Londyn wrzesień 2020”

OXF employment Ltd.
10-28 Friars Entry
Oxford UK

ID ogłoszenia: 1185f4595ac7721c