£7,20

Pakowanie procelany ogłoszenie pracy w Anglii od zaraz bez języka Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: brak danych
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 16 września 2016 04:38

Pilnie poszukujemy chętnych do podjęcia pracy w Anglii przy pakowaniu porcelany. Oferta z Londynu aktualna od zaraz dla Polaków bez znajomości języka jako pakowacz.

Stanowisko: Pakowacz porcelany na magazynie
Miasto: Southall – Londyn, UK
Stawka godzinowa: 7,20 GBP na godzinę pracy
Rozpoczęcie: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • prosta i lekka praca polegająca na ręcznym pakowaniu porcelany – różnego rodzaju talerzyków, kubeczków, waz, miseczek, itp.
  • zadania wykonywane będą w szybkim tempie na magazynie

Oczekiwania:

  • ostrożność, dokładność
  • duża zręczność i zwinność
  • możliwość podjęcia pracy w Anglii w trybie pilnym
  • umiejętność wykonywania zadań w szybkim tempie
  • niewymagana znajomość języka angielskiego ani doświadczenie

Zapewniamy:

  • pracę w Anglii do podjęcia od zaraz
  • możliwość podjęcia stałego zatrudnienia
  • uczciwe zarobki
  • stabilne warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres:
chris.bridgeman@staffingmatch.co.uk

źródło: http://londynek.net/jobs/ad?ad_id=1058384

ID ogłoszenia: 38157db5729d5c3a