£9,80-11,20 GBP/h

Pakowanie zabawek 2023 od zaraz Anglia praca dla par bez znajomości języka, Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 miesięcy lub dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 11 marca 2023 00:18

Również dla par w rejonie Londynu dostępna od zaraz praca w Anglii przy pakowaniu zabawek. Ogłoszenie 2023 bez znajomości języka obcego na stanowisku pakowacza. Zakwaterowanie dostępne na miejscu – bezpłatnie.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce pracy: Londyn, UK

Start: od zaraz

Liczba miejsc: 4

Zarobki: 9,80-11,20 GBP/h

Zadania:

Praca manualna w firmie dystrybucyjnej, która polegać będzie na pakowaniu zabawek i akcesoriów dla dzieci do kartonów oraz ich przygotowaniu do wysyłki bądź dalszego magazynowania.

Wymagania:

– zaświadczenie o niekaralności

– dyspozycyjność do końca lipca 2023 lub dłużej

– mile widziana znajomość języka angielskiego

– atutem będzie doświadczenie na produkcji w dziale pakowania

Oferujemy:

– darmowe zakwaterowanie na cały okres umowy

– pomoc polskiego rezydenta na miejscu

– zapewniamy wsparcie przy wszystkich formalnościach na miejscu

– gwarantowany minimalny kurs wymiany funta na złotówki – 5,30 PLN za 1 GBP

Zgłoszenia proszę wysyłać na adres oxf-uk@solution4u.com

z dopiskiem “pakowanie zabawek Londyn marzec 2023”

OXF employment Ltd.
10-28 Friars Entry
Oxford UK

ID ogłoszenia: 89264079772b3e39