£8,20-9,45 /h

Peterborough fizyczna praca Anglia od zaraz sortowanie odzieży bez języka Peterborough UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Peterborough
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: pół roku
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 27 marca 2019 01:25

Od zaraz atrakcyjna oferta fizycznej pracy w Anglii przy sortowaniu używanej odzieży. Zatrudnienie 2019 w Peterborough bez znajomości języka od zaraz dla Polaków. Zakwaterowanie zapewnione bezpłatnie na miejscu.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Peterborough

Liczba miejsc: 6

Start: od zaraz

Umowa: do końca roku lub dłużej

Wynagrodzenie: 8,20 (w tym zawarty już koszt zakwaterowania, bez zakwaterowania stawka 9,45 /h brutto)

Zadania:

Praca fizyczna przy taśmie polegająca na sortowaniu używanej odzieży pod względem rodzaju oraz jakości. Ubrania dzielone są na klasy jakościowe następnie ze względu na rodzaj z czego należy również wyłapać ubrania pochodzące od znanych firm odzieżowych.

Wymagania:

– szybkość, sprawność, dobra kondycja, wzrok

– brak nałogów tytoniowych (zakaz palenia w całym zakładzie)

– umiejętność współpracy w grupie osób, pomaganie innym pracownikom jeśli zajdzie taka konieczność

– mile widziane osoby znające aktualne trendy w modzie

– atutem będzie znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

– bezpłatne zakwaterowanie na miejscu lub wyższą stawkę godzinową

– praca w nowoczesnym zakładzie, spełniającym najwyższe normy bezpieczeństwa

– pracodawca zapewnia odzież roboczą

– możliwość przedłużenia umowy na kolejny rok po zakończeniu umowy z naszą agencją

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie zgłoszeń na podany poniżej adres poczty e-mail. Zatrudnienie od zaraz.

ukemployment_2019@fastmail.co.uk

W tytule wiadomości proszę napisać „sortowanie odzieży Peterborough 04/2019”

Oferty z nieodpowiednim tytułem mogą być przeoczone lub pominięte.

ID ogłoszenia: 4645c9ad16d4d90b