£9,50 na godz.

Pokojówka praca Anglia bez znajomości języka sprzątanie w hotelu od zaraz Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 23 września 2021 00:07

Dla pokojówek aktualna od zaraz praca w Anglii bez znajomości języka. Zatrudnienie na terenie Londynu przy sprzątaniu w hotelu – dbanie o porządek w pokojach, łaziankach i korytarzach.

Stanowisko: sprzątaczka.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: 9,50 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 1.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie sprzątanie małego hotelu;
  • pracownik będzie zajmował się przygotowywaniem śniadań dla gości, a także sprzątaniem pokoi, łazienek oraz korytarzy.

Wymagania:

  • mile widziana będzie znajomość języka angielskiego;
  • pracowitość;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • dokładne i sumienne wykonywanie swoich zadań.

Oferujemy:

  • przeszkolenie pracownicze;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • pracę w godzinach od 7.00 do 14.00 (od 20 do 40 godzin pracy w tygodniu);
  • zatrudnienie na pełny albo niepełny etat;
  • atrakcyjne warunki finansowe.

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz z CV prosimy wysyłać na adres e-mail: bloomsburypalace@crowngroupofhotels.com albo można zadzwonić pod numer telefonu: 02076365801

Źródło: https://polonia24.co.uk/praca/

ID ogłoszenia: 68614b49944adfe