£13,00 GBP/h

Pomocnik śmieciarza oferta fizycznej pracy w Anglii bez języka od zaraz Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: stała umowa
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 grudnia 2020 01:04

Firma komunalna z Londynu poszukuje od zaraz chętnych do fizycznej pracy w Anglii także bez znajomości języka jako pomocnik śmieciarza. Zatrudnienie docelowo stałe. Pracodawca pomaga w znalezieniu zakwaterowania na miejscu.

Stanowisko: pracownik fizyczny usług komunalnych

Start: od zaraz

Liczba miejsc: 8

Zarobki: 13,00 GBP/h brutto +dodatki

Zadania:

Załadunek i rozładunku pojemników z odpadami komunalnymi na śmieciarkę, odkładanie pustych pojemników po opróżnieniu w to samo miejsce.

Wymagania:

– dobra kondycja fizyczna

– brak problemów z piciem

– mile widziana znajomość języka oraz doświadczenie na podobnym stanowisku

– szukamy osób uczciwych, które poważnie podchodzą do swoich obowiązków

Oferujemy:

– atrakcyjne wynagrodzenie oraz liczne premie i dodatki

– pomoc w znalezieniu i wynajęciu taniego zakwaterowania w Londynie lub okolicach

– zapewniamy wsparcie przy wszystkich sprawach formalnych oraz życiowych (np. tłumaczenie w urzędzie lub u lekarza)

– bezpłątne ubezpieczenie NNW pracownika do kwoty 500 000 GBP

– możliwość otrzymania zaliczki po podpisaniu umowy

Zgłoszenia można wysyłać na podany poniżej adres.

W tytule wiadomości proszę napisać „Pomocnik śmieciarza Londyn 12/2020″ rekrutacja aktywna do końca grudnia br. Zatrudnienie planowane od stycznia 2021.

Jobs4U Recruitment Agency

jobs4you@mail.co.uk

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 675fcff7c12cb1e