£6,70 GBP/h

Praca Anglia bez doświadczenia przy pakowaniu kosmetyków Deeside UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Deeside
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 30 listopada 2015 21:25

Aktualnie poszukujemy pakowaczy do pracy w Anglii zamieszkujących teren Deeside. Zatrudnienie od zaraz dla Polaków przy pakowaniu kosmetyków. Pracodawca wymaga od kandydatów znajomości języka angielski minimum na poziomie podstawowym.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Anglia, Deeside
Wynagrodzenie: 6,70 GBP/h
Start: od zaraz

Zadania:
– pakowanie kosmetyków
– kontrolowanie jakości produktów

Wymagania:
– zatrudniamy osoby posiadające zamieszkanie w UK
– dobre zdrowie
– zdolność do pracy również na zmiany nocne
– znajomość języka angielskiego minimum na poziomie podstawowym
– możliwość szybkiego podjęcia pracy
– punktualne stawianie się w pracy
– niezawodność
– sprawne dłonie i spostrzegawczość
– chęć wykonywani czynności powtarzalnych
– osoba pozytywnie nastawiona do życia i ludzi

Oferujemy:
– wolne weekendy
– pracę od 6:00 do 18:00
– zdobycie nowego doświadczenia
– przyjazne środowisko
– zapoznanie z pracownikami
– dobre wynagrodzenie
– wsparcie w pierwszych dniach

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ogłoszeniem zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na maila: AnnaD@heads-uk.com
Prosimy pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Źródło: http://www.mojawyspa.co.uk/ogloszenia/10/224919/pakowacze-Deeside-Industrial-Estate

ID ogłoszenia: 985565b8649ce2a6