£do uzgodnienia

Praca Anglia bez znajomości języka na budowie przy remontach od zaraz Sheffield

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Sheffield
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 czerwca 2022 00:05

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Anglii na budowie. Zatrudnienie 2022 w Sheffield bez języka przy remontach i wykończeniach. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik budowlany.

Lokalizacja: Sheffield.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na budowie;
  • praca przy wykończeniach, czyli płytkowanie, szpachlowanie, malowanie oraz wykończenia kuchni i łazienek;
  • narzędzia do pracy są zapewnione w firmie.

Wymagania:

  • pracowitość;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • gotowość do rozpoczęcia zatrudnienia od zaraz;
  • dokładne, sumienne i rzetelne wykonywanie swoich zadań.

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie;
  • pracę od poniedziałku do piątku po osiem godzin dziennie;
  • zgrany zespół współpracowników;
  • przyjazną atmosferę w pracy;
  • możliwość skorzystania z zakwaterowania;
  • pomoc przy załatwianiu formalności prawno-księgowych.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail:

me.sheffield.company@gmail.com albo można zadzwonić pod numer telefonu: 07798907938

Źródło: https://polonia24.co.uk/sheffield/praca/budownictwo-i-remonty/pracownik-ogolnobudowlany-wykonczeniowka_i86838

ID ogłoszenia: 39962a0e57b4b29e