£7,20/h brutto

Praca Anglia bez znajomości języka na magazynie od zaraz Wellingborough

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Wellingborough
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 listopada 2016 00:08

Propozycja zatrudnienia na magazynie z Wellingborough. Od zaraz poszukiwane są osoby bez znajomości języka i doświadczenia do pracy w Anglii przy przyjmowaniu zamówień.

Stanowisko: pracownik magazynu

Miejsce: Wellingborough, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 7,20 GBP za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca na magazynie polega na zbieraniu zamówień oraz przygotowywaniu produktów do dystrybucji
  • zadaniem pracownika będzie ładowanie towarów na wózek elektryczny oraz rozmieszczanie ich na hali magazynowej
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za sortowanie towarów, realizację celów oraz dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania:

  • umiejętność pracy w grupie
  • dobra kondycja i wytrzymałość fizyczna
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • przychodzenie na czas

Oferujemy:

  • szkolenia wdrażające w obowiązki
  • zatrudnienie na podstawie Umowy o pracę na czas nieokreślony
  • pracę w systemie zmianowym
  • zagwarantowane 40h pracy na tydzień z możliwością brania nadgodzin
  • terminowe cotygodniowe wypłaty
  • możliwość skorzystania z odpłatnego zakwaterowania oraz przejazdów do pracy

Aplikacja:

Drodzy kandydaci zgłoszenia należy wysyłać na adres: doncaster@sesolutions.uk

Źródło: sesolutions.uk

ID ogłoszenia: 630582265db5101a