£od 19 000 na rok

Praca Anglia bez znajomości języka na magazynie odzieży w Londynie od zaraz

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 3 lutego 2021 00:02

Zatrudnienie w Londynie dla magazynierów bez znajomości języka. Aktualna od zaraz praca w Anglii na magazynie sklepu internetowego z odzieżą przy przygotowywaniu towaru do wysłania.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: od 19 000 GBP na rok.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca na magazynie sklepu internetowego z odzieżą;
  • pracownik będzie przyjmował i kontrolował dostawy towarów, a także rozkładał je na magazynie;
  • zadaniem będzie metkowanie towarów oraz przygotowywanie do wysłania.

Wymagania:

  • doskonała organizacja pracy własnej;
  • dokładne oraz systematyczne wykonywanie zadań;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • komunikatywność;
  • atutem będzie doświadczenie na analogicznym stanowisku.

Oferujemy:

  • stabilną pracę;
  • przeszkolenie wstępne, aby wdrożyć się w obowiązki;
  • przyjazną atmosferę w pracy;
  • stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku.

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz z aktualnym CV prosimy wysyłać na adres e-mail: admin@glamourempire.co.uk

Źródło: olx.pl

ID ogłoszenia: 718601abf1b46563