£10,60 brutto/h

Praca Anglia bez znajomości języka na produkcji gotowych dań od zaraz fabryka w Sunderland

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Sunderland
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące próbne, potem stała
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 25 listopada 2023 00:20
  • Wygasa: 13 dni, 11 godzin

Fabryka spożywcza z Sunderland od zaraz poszukuje kandydatów do pracy w Anglii na produkcji dań gotowych. Zatrudnienie bez znajomości języka z zakwaterowaniem odpłatnym, zapewnionym na miejscu przez zleceniodawcę.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce pracy: Sunderland

Zarobki: 10,60 GBP/h brutto

Liczba wakatów: 6 (lub 3 pary)

Start: od zaraz

Umowa: na okres próbny 3 miesiące z możliwością przedłużenia

Zakwaterowanie: odpłatne

Zadania:

Zadaniem osoby zatrudnionej będzie wsparcie w produkcji popularnych dań gotowych, takich jak pizza, hamburgery czy lasagne, poprzez przygotowywanie składników, kontrolę jakości, obsługę maszyn oraz pakowanie i paletowanie wyrobów.

Wymagania:

Aby się zakwalifikować, wymagane jest doświadczenie w produkcji spożywczej, umiejętność efektywnej pracy w zespole, gotowość do szybkiego podjęcia zatrudnienia oraz elastyczność w pracy trzyzmianowej, łącznie z nocnymi zmianami. Dodatkowo, oczekuje się braku nałogów i problemów z prawem.

Oferujemy:

Jako pracodawca oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe premie dla wybitnych pracowników, regularne wypłaty co tydzień, wsparcie w załatwianiu wszelkich formalności, komfortowe zakwaterowanie w zorganizowanych mieszkaniach (koszt 150 GBP miesięcznie od osoby lub 250 GBP od pary), oraz po trzymiesięcznym okresie możliwość bezpośredniego podpisania nowej umowy z pracodawcą.

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz CV w języku angielskim proszę przesyłać na adres pl.cleversolutions@outlook.com z dopiskiem: produkcja Sunderland 12/2023.

Prosimy również o zamieszczeniu klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Clever Solutions Ltd.
Cook St
Coventry, CV1
email: pl.cleversolutions@outlook.com

ID ogłoszenia: 131655ce2ff276af