£9,60 na godz.

Praca Anglia bez znajomości języka na produkcji kanapek od zaraz w Londynie

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 27 lipca 2022 00:09

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Anglii dla pracowników produkcji. Zatrudnienie w fabryce z Londynu na produkcji kanapek bez znajomości języka angielskiego. Pracodawca zapewnia 28 dni urlopu na rok.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: 9,60 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na produkcji;
  • wykonywanie zadań związanych z produkcją kanapek.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • zaangażowane i dokładne wykonywanie swoich zadań;
  • pracowitość i punktualność;
  • zmotywowanie i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • solidne warunki zatrudnienia;
  • legalną pracę;
  • pracę przez pięć dni w tygodniu – zmiana dzienna od szóstej rano albo nocna od szóstej wieczorem;
  • wynagrodzenie płatne raz w tygodniu;
  • 28 dni urlopu w ciągu roku.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane pracą w Anglii, proszone są o zgłaszanie się pod numerem telefonu:

02036334020 albo 07583013477

Źródło: https://polonia24.co.uk/praca/produkcja-magazyny

ID ogłoszenia: 13962e1615609e85