£9,65-10,25 GBP/h +M

Praca Anglia bez znajomości języka przy produkcji detergentów od zaraz, Wolverhampton

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Wolverhampton
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: stała umowa
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 24 grudnia 2022 00:20

Fabryka z Wolverhampton poszukuje kandydatów do legalnej pracy w Anglii bez znajomości języka przy produkcji detergentów. Zatrudnienie możliwe od zaraz z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu (bezpłatnie).

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce pracy: Wolverhampton

Start: od zaraz

Liczba miejsc: 6

Wynagrodzenie: od 9,65 GBP/h brutto na początek (osoba bez języka angielskiego), 10,25 GBP/h osoba znająca język i posiadająca kwalifikacje zawodowe + Mieszkanie za darmo!

Zadania:

Prosta praca o charakterze fizycznym na linii produkcyjnej detergentów chemii domowej (płyny do prania, tabletki do zmywarek, płyny do czyszczenia okien itp.). Zadania dla pracownika będą przydzielane elastycznie w zależności od bieżącego zapotrzebowania pracodawcy.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia docelowo stałej pracy w Wolverhampton
  • mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej
  • gotowość do pracy w trybie 3-zmianowym (w tym tzw. nocki)
  • brak nałogów związanych z paleniem z uwagi na całkowity zakaz palenia w obrębie całego zakładu pracy
  • w pierwszej kolejności rozpatrujemy zgłoszenia od osób znających j. angielski aczkolwiek nie jest to warunek konieczny

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe i socjalne
  • odzież roboczą / ochroną (jedynie buty ochronne z noskiem we własnym zakresie)
  • zakwaterowanie bezpłatne na okres pierwszy 3 miesięcy z 2-osobowych pokojach
  • pomoc w znalezieniu i wynajęciu własnego zakwaterowanie po tym okresie
  • zapewniamy pośrednictwo przy wszystkich formalnościach na miejscu
  • nie pobieramy żadnych opłat wstępnych od kandydatów

Drodzy kandydaci prosimy o wysłanie CV (preferowane w j. angielskim) na poniższy adres:

smartwork.uk@yahoo.com

z dopiskiem produkcja Wolverhampton.

Smart Work Solutions Ltd.

J349+PX Aldridge, Walsall UK

“Hundreds of jobs with a wide range of professional qualifications.”

ID ogłoszenia: 8163a225e8aac15