£6,31 /h

Praca Anglia bez znajomości języka zbiory truskawek dla par, grup Dover

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Dover
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od czerwca 2014
  • Opublikowany: 7 kwietnia 2014 02:16

Farma z Dover zatrudni pracowników fizycznych do zbiorów truskawek. Ogłoszenie pracy w Anglii od czerwca 2014 dla par i grup bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik do zbiorów

Lokalizacja: Dover

Zarobki: pracowników obowiązuje stawka godzinowa w wysokości 6,31 GBP/h

Termin: praca rozpoczyna się od czerwca 2014

Oferta możliwa do podjęcia przez pary i grupy

Obowiązki:

  • Zatrudnienie na farmie przy zbiorach truskawek

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy przy zbieraniu owoców- najlepiej truskawek
  • gotowość do wyjazdu od czerwca
  • chęć podjęcia pracy sezonowej

Oferta:

  • Pracodawca zapewnia pracownikom zamieszkanie, koszt to 30 GBP/osoba
  • oferta bez znajomości języka angielskiego dla par i grup
  • możliwość zatrudnienia 20 osób

Aplikacja:
Za pośrednictwem strony www.imperial.org.pl

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-21ih2c/

ID ogłoszenia: 65753402925618de

10 komentarzy na “Praca Anglia bez znajomości języka zbiory truskawek dla par, grup Dover”

  1. Witam-jestem zainteresowany wyjazdem do pracy przy zbiorach truskawek-mam doświadczenie w kraju jak również na farmie w Anglii,-proszę o informacje zwrotną
    tek do kontaktu +48601314950

  2. Witam jestem zainteresowany wraz z dwoma kumplami na wyjazd do pracy przy zbiorach truskawek , jestesmy w wieku od 21-25 lat , jezyk angielski podstawowy- komunikatywny , doswiadczenie przy zbiorach w kraju . Prosze o odpowiedz na e-mail’a lub na nr tel. 721789088. Dziekuje

  3. Witam, mlody 24letni chłopak wraz z 45letnia tesciowa zainteresowani praca. Jestesmy na miejscu w anglii gotowii podjac prace! mamy bardzo duze doswiadczenie i dobre efekty pracy przy zbiorach! telefon: 794047537

  4. Wiatm ja rowniez mam doswiadczenie przy zbiotrach truskawek. Prosze o kontakt 790892055

  5. Witam!
    Jestem zainteresowana pracą wraz z kolegą. Mam ukończone 20 lat. Proszę o odpowiedź 503 618 557

  6. witam jestem zainteresowana to oferta mieszkam w birmingham prosze o odpowiedz 07586997402

  7. Witam !

    Wraz z Kolegą i Koleżanką jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą pracy, mamy po 20 lat, jesteśmy pracowici o dobrej sprawności fizycznej, znajomość języka komunikatywna, pragniemy się usamodzielnić oraz sobie zarobić, podejmiemy każdą pracę. Kontakt e-mail:rafalartyszuk@gmail.com Tel. 517710685

    Pozdrawiamy

  8. Witam, jestem zainteresowana z kolegą ofertą, przylatujemy 1go sierpnia i szukamy pracy na dwa miesiące. Bardzo proszę o odpowiedź na email.

  9. truskawki na 8 czerwca 2014 @ 11:06

    jestem zainteresowana oferta mam 28 lat jesem energiczna osoba mam doswiadczenie

  10. Darek i Agata na 11 kwietnia 2016 @ 13:27

    Witam

    Jestem zainteresowany wraz małżonką prosimy o kontakt tel : 698610772 Polen