£5-7 GBP/h

Praca Anglia dla kobiet przy sprzątaniu domów bez znajomości języka Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 5 marca 2015 00:52

Szukamy aktualnie pracowników sprzątających do pracy w Anglii. Zatrudnienie z Londynu dla kobiet bez znajomości języka angielskiego przy sprzątaniu domów. Od kandydatek oczekujemy doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik sprzątający
Lokalizacja: Anglia, Londyn
Wynagrodzenie: 5-7 GBP/h

Zadania:
– kompleksowe sprzątanie domów prywatnych w tym prasowanie ubrań
– sprzątanie mieszkań po odbytych remontach bądź przeprowadzkach

Wymagania:
– praca dla kobiet
– dobre ogólne zdrowie fizyczne
– szybkość wykonywania zadań
– możliwość pracownia w pełnym wymiarze godzin
– posiadanie doświadczenia przy sprzątaniu
– obowiązkowość, samodzielność, zorganizowanie
– posiadanie zakwaterowania w Londynie

Oferujemy:
– dobre wynagrodzenie
– wynagrodzenie wypłacane w GBP
– zatrudnienie w 4 strefach Londynu
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– pracę od zaraz bez znajomości języka
– dużą ilość godzin do wypracowania

Aplikacja:
Zgłoszenia przyjmujemy poprzez maila: Miranda.cleanerss@gmail.com należy podać takie informacje:
– imię i nazwisko
– dzielnicę Londynu
– numer telefonu

Źródło: http://londynek.net/jobs/SZPRZATANIA+DOMOW+LONDYN+14+DLA+KOBIETPELEN+ETAT+Londyn+LONDYN+14+Pomoc+domowa+Au+Pair+Sprzatanie+ogloszenia+praca,/jobs/ad?ad_id=905335

ID ogłoszenia: 74354f76febb0986