£do ustalenia

Od zaraz praca Anglia dla kobiet sprzątanie domów i mieszkań Manchester

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Manchester
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Opublikowany: 6 sierpnia 2015 01:35

Firma z Manchesteru poszukuje od zaraz kobiet przy sprzątaniu domów, mieszkań i biur. Praca w Anglii dla sprzątaczek bez doświadczenia. Należy posiadać prawo jazdy i znać język angielski.

Stanowisko: pracownik sprzątający
Lokalizacja: Anglia, Manchester
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Sprzątaczka będzie miała za zadanie czyścić pomieszczenia mieszkalne oraz biurowe. Szczegółowe zadania zostaną przydzielone przy każdym indywidualnym zleceniu.

Wymagania:
- kandydatki powinny być punktualne, zadbane
- komunikatywna znajomość języka angielskiego jest konieczna
- posiadanie prawa jazdy na samochód osobowy
- elastyczność godzinowa
- szybkie dostosowanie się do panujących warunków
- wytrzymałość fizyczna
- dokładne wykonywanie zadań
- energiczność, uczciwość, niezawodność
- umiejętność pracowania w grupie jak i samodzielnie
- doświadczenie na danym stanowisku będzie atutem

Oferujemy:
- pracę dla kobiet
- podpisanie umowy na warunkach angielskich
- dobre wynagrodzenie
- zdobycie nowego doświadczenia
- stałe zlecenia
- korzystne warunki zatrudnienia
- możliwość dorobienia

Aplikacja:
Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny na numer: 07821448713

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22n60k/

ID ogłoszenia: 80155c277228697c

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.