Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

£1,200.00

Praca Anglia dla opiekunki osób starszych w Oxford UK od zaraz

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Oxford
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość bardzo dobra
  • Data rozpoczęcia pracy: 12.12.2017
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 1 dzień
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 10 grudnia 2017 04:03
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Praca Anglia dla opiekunki osób starszych w Oxford UK od zaraz

Opis

Od zaraz możliwa legalna praca w Anglii jako opiekunka osób starszych w rejonie Oxford UK. Zatrudnienie przy opiece nad seniorami już od 12-go grudnia na ok 2 miesiące.

Aktualne OFERTY PRACY w Wielkiej Brytanii!!!

Zadzwoń: 666 096 759

Pan Daniel – stawka ok 1200 GBP na miesiąc. Wyjazd: 13 grudnia. Długość pobytu: ok 4 lub 6 tygodni. Podopieczny ma 81 lat i mieszka z małżonka w miejscowości położonej niedaleko Oxfordu. Pan Daniel choruje na Parkinsona i z tego względu ma problemy z poruszaniem się. Ma do pomocy laskę, Zimmer frame oraz wózek inwalidzki. W nocy korzysta ze specjalnego cewnika, który nazywa się Convene. Dzięki temu lepiej przesypia noce, ponieważ nie trzeba zmieniać pieluchomajtek. Czasem zdarza mu się obudzić w nocy aby napić się wody i może poprosić opiekuna o pomoc. Opiekunka dostaje pieniądze na jedzenie aby robić dla siebie zakupy we własnym zakresie. Natomiast, małżonka podopiecznego robi zakupy dla siebie i męża.
W domu podopiecznego jest dostęp do Internetu.

Pan Gary – stawka ok.1250 GBP na miesiąc. Wyjazd: 18 grudnia. Długość pobytu: ok 6 tygodni: Lokalizacja: okolice Oxfordu. Jest to podwójny kontrakt – gdzie dwie opiekunki zajmują się podopiecznym – Panem, w wieku 72. Jest to były jubiler, który kiedyś mieszkał w Australii. Pan Gary mieszka z żoną. Miał trzy zawały i jest diabetykiem typu 1 – tego względu regularnie przyjmuje insulinę. Mieszka ze swoją żoną lubi oglądać programy kulinarne oraz słuchać muzyki. Jest osobą, która ma problemy z poruszaniem się – dlatego używa wózka inwalidzkiego. Jego posiłki powinny być miksowane, ponieważ ma problemy z przełykaniem. Nocą korzysta również z cewnika – Convene. Opiekunki mają dla siebie dwa osobne pokoje oraz dostęp do Internetu.

Pani Victoria – stawka ok. 1200 GBP na miesiąc. Wyjazd 12 grudnia. Długość pobytu ok. 2 miesiące. Lokalizacja: Oxford. Pani Victoria mieszka z mężem oraz ma bardzo przyjacielskiego psa rasy pudel. U podopiecznej zdiagnozowano chorobę Parkinsona, która sprawiła że nie jest w stanie chodzić. Potrzebuje wsparcia w transferach, przy użyciu hoist-a. Pani Victoria ma również astmę, osteoporozę oraz rozstrzeń oskrzeli. Potrzebuj pomocy przy higienie osobistej, ubieraniu, praniu, przygotowywaniu posiłków oraz niektórych pracach domowych. Jednakże, ma ona również osobę sprzątającą, która przychodzi w każdy czwartek. Pani Victoria ma wspaniałe poczucie humoru i uwielbia rozmawiać. Jej mąż posiada specjalny samochód, który umożliwia Pani Victorii wychodzenie z domu, jeśli tego zapragnie. Nie ma ona problemów z pamięcią i jest w stanie komunikować się z opiekunem. Ma problemy z nietrzymaniem moczu więc w dzień oraz w nocy nosi pieluchomajtki.
W domu podopiecznej jest dostęp do Internetu.

Stawka: ok. 1250GBP/miesiąc Wyjazd: połowa grudnia min na 6 tygodni. Lokalizacja: okolice Lincoln
Opieka nad mężczyzną – Pan Neil. Jest to kontrakt podwójny, dwie opiekunki. Podopieczny nie jest w stanie samodzielnie się poruszać, dlatego codzienna toaleta odbywa się w łóżku. Pan Neil wymaga wsparcia we wszystkich czynnościach. Jego posiłki powinny być miksowane, ponieważ ma problemy z przełykaniem. Pan korzysta z urostomy i pieluchomajtek . Opiekunki mają dla siebie dwa osobne pokoje oraz dostęp do Internetu.

     

ID ogłoszenia: 3485a2681672935b

ilość wszystkich wyświetleń: 461, dzisiaj: 2

  

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.