£7,75-8/h

Praca Anglia dla par, grup sprzątanie domów i mieszkań od zaraz Oxfordshire

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Oxfordshire
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: minimum 12 miesięcy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 listopada 2017 21:45

Oferta pracy w Anglii do podjęcia od zaraz przy sprzątaniu domów i mieszkań klientów prywatnych. Atrakcyjna propozycja zatrudnienia w Oxfordshire dla par i grup.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Oxfordshire, Anglia

Termin: od zaraz

Zarobki: przez pierwsze 3 miesiące 7,75 GBP na godzinę pracy a później podwyżka do 8 GBP na godzinę pracy

Obowiązki:

  • sprzątanie domów oraz mieszkań klientów prywatnych
  • praca wykonywana będzie w 2 osobowych zespołach
  • obowiązkiem będzie kompleksowe sprzątanie wszelkich pomieszczeń, odkurzanie, wstawianie prania, prasowanie itp.

Oczekiwania:

  • prawo jazdy kat.B
  • wysoka motywacja
  • dostępność przynajmniej na 12 miesięcy
  • konieczność porozumiewania się w języku angielskim na poziomie komunikatywnym
  • dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia w Anglii od zaraz

Zapewniamy:

  • odpowiednie przeszkolenie i wdrożenie w zadania
  • zamieszkanie w cenie 80 GBP tygodniowo – pracownik nic nie musi opłacać bo koszty będą potrącane bezpośrednio z wynagrodzenia
  • przynajmniej 35 godzin pracy w tygodniu
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:30 do 17

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższa ofertą, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez stronę, dostępną poniżej:

ID ogłoszenia: 2235a1b1d3c64934

1 odpowiedź na “Praca Anglia dla par, grup sprzątanie domów i mieszkań od zaraz Oxfordshire”

  1. Witam chętnie podejmę pracę niestety uczę się dopiero języka angielskiego
    +48 512903191