£8,50 brutto

Praca Anglia dla par przy pakowaniu wędliny bez znajomości języka 2018 Birmingham

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Birmingham
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące próbne, potem stała
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 kwietnia 2017 03:13

Dla par atrakcyjna oferta pracy w Anglii przy pakowaniu wędliny krojonej w Birmingham 2018. Ogłoszenie bez znajomości języka angielskiego z zakwaterowaniem odpłatnym.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce pracy: Birmingham

Zarobki: 8,50 GBP/h brutto

Start: ASAP

Liczba miejsc: 4

Zadania:
Zadaniem pracownika na powyższym stanowisku będzie układanie krojonych wędlin na tackach zgodnie z wagą produktu zadeklarowaną na opakowaniu, gotowa tacka umieszczana jest w maszynie foliującej / paczkującej.

Wymagania:
– aktualne badania do celów sanitarnych
– mile widziane doświadczenie w produkcji spożywczej
– atutem będzie znajomość języka angielskiego na każdym stopniu biegłości
– dyspozycyjność po świętach Wielkanocnych na okres minimum 3 miesięcy
– brak nałogów
– bezkonfliktowość, umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:
– legalne zatrudnienie za pośrednictwem agencji na 3-miesięczny kontrakt
– zakwaterowanie płatne ok 80 GBP tygodniowo
– możliwość zatrudnienia bezpośrednio u pracodawcy na lepszych warunkach po okresie 3 miesięcy
– zapewniamy wsparcie przy dopełnieniu wszelkich niezbędnych formalności na miejscu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń za pośrednictwem formularza kontaktowego na tej stronie lub przesłanie na poniższy email aplikacji z tytułem: “pakowanie Birmingham 04/17”

emial: reddotrecruitment@gmx.co.uk

Dziękujemy za zainteresowanie. Niestety z uwagi na duże zainteresowanie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Państwa wszystkie zgłoszenia oraz kierowane drogą elektroniczną zapytania.

ID ogłoszenia: 44858f2bd7d6176c

6 komentarzy na “Praca Anglia dla par przy pakowaniu wędliny bez znajomości języka 2018 Birmingham”

  1. pakowanie Birmingham 04/17″ na 16 kwietnia 2017 @ 22:48

    Witam,

    Posiadam doświadczenie w produkcji spożywczej, pracowałam przy produkcji serów oraz kanapek. Posiadam aktualną książeczkę do celów sanitarnych. Jestem dyspozycyjna, bez nałogów, pracę mogę zacząć od razu na dłuższy okres czasu

    Zapraszam do kontaktu 07724025778

    Pozdrawiam

    Renata

  2. Joanna Górnecka na 17 kwietnia 2017 @ 18:22

    Witam, jestem zainteresowana tą ofertą. Obecie przebywa na terenie Birmingham.
    Pozdrawia Joanna Górnecka

  3. Pakowanie dań gotowych Birmingham 02/2017 na 20 kwietnia 2017 @ 19:16

    Anna Swat
    Jestem zainteresowana ofertą pracy. Mieszkam W Birmingham , jestem w pełni dyspozycyjna od zaraz.

  4. Kacper Groszek na 20 kwietnia 2017 @ 19:26

    Witam, wydaje mi sie, ze jest podany bledny email. Probowalem wyslac juz z dwoch skrzynek pocztowych, lecz dostaje email zwrotny taki, że taki adres nie istnieje.

  5. KLAUDIA CHWOJNICKA na 21 kwietnia 2017 @ 17:22

    DZIEN DOBRY JESTEM ZAINTERESOWANA PRACA

  6. Jerzy A. na 9 maja 2017 @ 13:23

    Jestem zainteresowany tą pracą. Mówię komunikatywnie w J. Angielskim.