£6,50 GBP/h

Praca Anglia dla sprzątaczki bez znajomości języka Guildford od zaraz

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Guildford
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 11 sierpnia 2015 00:28

Poszukujemy od zaraz kobiet do pracy w Anglii przy sprzątaniu pokoi hotelowych. Oferta z Guildford dla sprzątaczek bez znajomości języka angielskiego i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik sprzątający
Lokalizacja: Anglia, Guildford
Wynagrodzenie: 6,50 GBP/h
Start: od zaraz

Zadania:
- należy przygotować pokoje według standardów panujących w hotelu
- sprzątanie pokoi po gościach
- wymiana prześcieradeł, ręczników i pościeli
- współpracowanie z pralnią
- czyszczenie toalet
- prócz pokoi należy również sprzątać korytarze
- zgłaszanie o zaistniałych problemach
- uzupełnianie napojów w barkach
- itp.

Wymagania:
- wymagana jest umiejętność organizacji czasu
- planowanie obowiązków
- godne reprezentowanie hotelu
- przyjazne usposobienie
- zaangażowanie, punktualność
- nienaganna prezencja
- brak nałogów
- dobre zdrowie

Oferujemy:
- do dyspozycji zapewniamy środki czystości
- strój roboczy
- pracę bez znajomości języka obcego
- zdobycie nowego doświadczenia
- przyjazną atmosferę na miejscu
- wprowadzenie w system działania hotelu
- zapoznanie z personelem
- w ciągu tygodnia przepracowanie od 20 do 30 godzin
- dobre wynagrodzenie

Aplikacja:
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie zgłoszenia na maila: mzorychta@yahoo.co.uk

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-241nmg/

ID ogłoszenia: 11555c9011486bdc

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.