£7,83

Praca Anglia jako pomoc kuchenna od zaraz z językiem angielskim

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Anglia
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: min 3 miesiace
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 września 2018 01:35

Agencja pośrednictwa zatrudnienia poszukuje obecnie pracowników na stanowisko pomocy kuchennej, gotowych od zaraz do podjęcia pracy w Anglii w branży gastronomicznej.

Oferta pracy w Wielkiej Brytanii

O naszej firmie
Cekal jest polską agencją pośrednictwa pracy z siedzibą w Wielkiej Brytanii oraz przedstawicielstwem w Polsce, która zajmuję się rekrutacją personelu do hoteli, opiekunek osób starszych, opiekunek do dzieci ( programy edukacyjne au pair) i pielęgniarek do pracy w całej Wielkiej Brytanii. Jesteśmy legalnym biurem pośrednictwa pracy o Company Number: 8321774.

Opis stanowiska
Pomocnik kuchenny dba o stan magazynowy w kuchni oraz pomaga przy transporcie brudnych naczyń do zmywarki. Pomocnik kuchenny rozładowuję towar dostarczony do kuchni, opróżnia kosze na śmieci itp

Wymagania
komunikatywna znajomość j. angielskiego
pracowitość
możliwość szybkiego wyjazdu do pracy na min 6 miesięcy

Hotel oferuje:
wynagrodzenie 7, 83 GBP/h brutto
tanie zakwaterowanie 48 GBP/tydzień pokój 2 osobowy ze wszystkimi rachunkami
mieszkania pracownicze położone blisko miejsca pracy
umowe na 12 miesięcy
ponad 5 tyg płatnego urlopu w roku
darmowe wyżywienie podczas pracy
miłą atmosferę w pracy

Prosimy o przesłanie CV w j. angielskim wraz ze zdjęciem na adres kontakt@cekal.pl w tytule kitchen porter

ID ogłoszenia: 2665b8e44b84379c

Brak tagów