£9/h brutto

Praca Anglia na budowie od zaraz bez znajomości języka przy wykończeniach-remontach Nottingham

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Nottingham
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca stała
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 12 września 2018 21:14

Ogłoszenie pracy w Anglii bez znajomości języka na budowie. Zatrudnimy od zaraz w Nottingham przy remontach i wykończeniach. Zapewniamy zakwaterowanie płatne, wszelkie niezbędne narzędzia i przyjazną atmosferę.

Stanowisko: pracownik budowlano-remontowy.

Lokalizacja: Nottingham.

Zarobki: 9 GBP/h – 1550 – 1800 GBP miesięcznie.

Start: możliwy od zaraz.

Zadania na stanowisku:

  • układanie płytek oraz paneli;
  • gipsowanie;
  • nakładanie tynku;
  • malowanie ścian;
  • inne zadania zlecone przez kierownika.

Wymagania:

  • brak nałogu alkoholowego;
  • samodzielność w działaniu;
  • umiejętność układania płytek, paneli, plastrowania (nakładania gładzi);
  • odpowiedzialność;
  • niezawodność;
  • fachowe podejście;
  • duża dokładność;
  • punktualność;
  • pozytywne nastawienie i miły charakter.

Oferujemy:

  • przyjazną atmosferę;
  • dobre zarobki;
  • ciągłość zleceń;
  • zakwaterowanie płatne 70 GBP tygodniowo;
  • dla chętnych nadgodziny;
  • możliwość zdobycia doświadczenia.

Aplikacje:
Zapraszamy do aplikowania przez formularz na stronie:

lub dzwonić pod numer 07587709990.

Prosimy o zgłoszenia wyłącznie od osób spełniających nasze wymagania.

Odpowiemy tylko na wybrane aplikacje. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi przez nas kandydatami.

ID ogłoszenia: 2535b995962b1f28

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.