£7,50/h

Praca Anglia na magazynie części samochodowych bez języka Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: do uzgodnienia
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 1-2 mce z możliwością przedłużenia
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 21 maja 2017 03:45

Oferta zatrudnienia na magazynie hurtowni części samochodowych z Londynu dla mężczyzn bez znajomości języka. Fizyczna praca w Anglii początkowo na ok. 2 miesiące z możliwością współpracy długoterminowej.

Stanowisko: magazynier w hurtowni części samochodowych
Miasto: Londyn – Park Royal
Wynagrodzenie: 7,50 euro brutto na godzinę
Czas trwania umowy: 1 do 2 miesięcy

Zakres zadań:

  • zadania codzienne związane z wsparciem w utrzymaniu płynności pracy hurtowni części samochodowej – kompletowanie zamówień, prace porządkowe, pakowanie, komisjonowanie itp.

Oczekiwania:

  • preferowane zgłoszenia od mężczyzn
  • gotowość do podjęcia pracy fizycznej
  • dobra sprawność i wytrzymałość
  • chęć podjęcia stałej pracy w Anglii

Zapewniamy:

  • pracę tymczasową na około 1-2 miesiące z możliwością podjęcia stałej współpracy
  • na początek stawkę godzinową w wysokości 7,50 GBP brutto
  • pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach od 9:30 do 17:30

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do wysyłania wiadomości z załączeniem aktualnego CV na adres:

  • jack@autogem.co.uk

źródło: http://londynek.net/jobs/ad?ad_id=1110926

ID ogłoszenia: 6145920de3e8c23e