£7,60-8,30 GBP/h

Praca Anglia na magazynie przy pakowaniu od zaraz w Bristolu dla Polaków

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Bristol
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: brak informacji
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 maja 2016 23:06

Poszukujemy pracowników na magazyn w Bristolu. Praca w Anglii do podjęcia od zaraz. Doświadczenie nie jest wymagane, jest to dobra propozycja pierwszego zatrudnienia. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja pracy: Bristol.

Wynagrodzenie: 7,60-8,30 GBP za godzinę.

Początek pracy: od zaraz.

Zadania na stanowisku pracy:

  • pakowanie produktów w pakiety promocyjne;
  • wewnętrzne transportowanie towarów na magazynie;
  • zadania zlecone przez kierownika;
  • jest to praca na pełny etat.

Wymagania:

  • język angielski na komunikatywnym poziomie;
  • odpowiedzialność;
  • sumienne wykonywanie zadań;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • punktualne przychodzenie do pracy;
  • motywacja oraz energiczność;
  • elastyczność godzinowa;
  • kultura osobista.

Kandydatom oferujemy:

  • dokładne szkolenie początkowe;
  • pełny etat do wypracowania;
  • wypłaty wynagrodzenia co tydzień;
  • zakwaterowanie;
  • dojazdy do pracy;
  • umowę o pracę;
  • przyjazną atmosferę;
  • możliwość zdobycia cennych doświadczeń.

Aplikacje:
Prosimy o wysyłanie CV pod adres mailowy lub dzwonienie pod poniższy numer:

praca@sesolutions.uk
+48 587536155

Źródło: http://londynek.net/jobs/ad?ad_id=1027552

ID ogłoszenia: 706573a20ab1a864