£7,15 GBP/h

Praca Anglia na magazynie przy pakowaniu owoców bez języka Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Opublikowany: 30 lipca 2014 23:16

Magazyn z Londynu szuka osób do pracy w Anglii na magazynie. Oferta dla Polaków bez znajomości języka angielskiego przy pakowaniu owoców. Zatrudnienie w systemie dwuzmianowym.

Stanowisko: Pakowacz
Lokalizacja: Anglia, Londyn
Wynagrodzenie: 7,15 GBP/h

Zadania:
Praca na magazynie polegająca na pakowaniu owoców do specjalnie przygotowanych w tym celu opakowań.

Wymagania:
– doświadczenie w pracach magazynowych mile widziane
– umiejętność zarządzania czasem
– osoba odpowiedzialna, punktualna
– uprawnienie na wózki widłowe będzie dodatkowym atutem
– chęć do pracy dwuzmianowej
– możliwość zamieszkania w Londynie na dłuższy okres czasu

Oferujemy:
– konkurencyjne stawki godzinowe
– wypłacanie wynagrodzenia w terminie
– możliwość skorzystania z transportu dla osób z South East i East London w cenie 3,5 GBP za dwie strony
– zatrudnienie stałe
– pracę na dwie zmiany (dzienna, popołudniowa)

Aplikacja:
Osoby chętne zapraszamy do aplikowania poprzez stronę: http://www.londonjobstoday.co.uk

Źródło:

ID ogłoszenia: 14953d8e3ace4c2c

11 komentarzy na “Praca Anglia na magazynie przy pakowaniu owoców bez języka Londyn”

  1. Ania&Janek na 5 sierpnia 2014 @ 11:15

    Jesteśmy zainteresowani ofertą pracy. Obecnie przebywamy pod Londynem.Jesteśmy zdyscyplinowani i chętni do pracy.Prosimy o kontakt nr. tel. 07522700944

  2. witam
    pilnie poszukuję pracy i jestem zainteresowana tą ofertą mój tel.+48 606675051
    Aurela Rychwicka

  3. Witam

    Wraz z narzeczonym jesteśmy zainteresowani tą ofertą.
    Jesteśmy młodzi, punktualni, odpowiedzialni i szybko się uczymy.
    Jesteśmy gotowi podjąć pracę od zaraz.

    Nasz nr kontaktowy to 07935037823

    Agnieszka i Tomek

  4. Witam, poszukuje pracy i byłbym zainteresowany, proszę o kontakt e-mail: wojciechstg@onet.com.pl

  5. zainteresowany jestem praca prosze o kontakt na poczte pozdrawiam

  6. witam jestem zainteresowany pracą ostatnio pracowałem przez dwa lata na linii produkcyjnej posiadam Angielskie uprawnienia na wózki widłowe podejmę prace od zaraz 07456855854

  7. Witam jestem młodą osobą szukająca pracy.
    Zainteresowanych proszę na odpisanie na e-maila.

  8. „pakowanie owoców" na 6 września 2014 @ 14:27

    Witam.
    jest nas 2 zaiteresowanych do pracy przy pakownie owoców
    Prosimy o pilny kontakt mattiasbmw@o2.pl
    mozliwosc podjecia pracy od zaraz

  9. Witam
    Jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy proszę o kontakt 07754741833
    Pozdrawiam

  10. Ola i Piotrek na 10 września 2014 @ 16:03

    wraz z chlopakiem jestesmy zainteresowani odpowiedzialni punktualni własne autko prosimy o kontakt +48787248424

  11. witam jestem zainteresowany oferta pracy 513015322 prosze kontakt pozdrawaiam:)