£6,50 GBP/h

Praca Anglia na magazynie przy zbieraniu zamówień bez języka Birmingham od zaraz

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Birmingham
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Opublikowany: 21 kwietnia 2015 03:11

Dam pracę w Anglii dla magazyniera bez znajomości języka angielskiego w mieście Birmingham. Zatrudnienie na magazynie przy zbieraniu zamówień za pomocą skanera ręcznego.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Anglia, Birmingham, różne lokalizacje
Wynagrodzenie: 6,50 GBP/h

Zadania:
Do zadań pracownika będzie należało przygotować zamówienia. W tym celu magazynier będzie wyszukiwać produkty na półkach magazynowych za pomocą skanera ręcznego działającego na podczerwień.

Wymagania:
– od pracowników oczekujemy zaangażowania
– doświadczenia na danym stanowisku
– umiejętność przygotowania zamówień zgodnie ze zleceniem
– zabranie ze sobą obuwia roboczego
– należy zaopatrzyć się w kamizelkę odblaskową
– znajomość i przestrzeganie zasad BHP
-szybkość uczenia się nowych rzeczy

Oferujemy:
– konkurencyjne stawki godzinowe
– pracę zmianową (6:00-14:30; 14:30-23:00)
– zatrudnienie od poniedziałku do piątku
– wolne weekendy

Aplikacja:
Zgłoszenia przyjmujemy pod numerem telefonu: 01213848488

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-23ha7b/

ID ogłoszenia: 42055358e2deeaa9

8 komentarzy na “Praca Anglia na magazynie przy zbieraniu zamówień bez języka Birmingham od zaraz”

  1. Witam , jestem zainteresowany jezyk angielski w stopniu podstawowym .. kursy na wózki widłowe dodatkowe doswiadzczenie jako mechanik jestem z kolegą i pilnie poszukujemy pracy !

  2. Jestem zainteresowana pracą. Pełna dyspozycyjność. Bez nałogów.tel.074-779-456-91

  3. Witam. 21-latek i 26-latek zainteresowani praca . Mozemy podjac praca od zaraz . Mamy doswiadczenie w pracy na magazynie przy obsludze skanera recznego . Jestesmy dyspozycyjni na dlugi okres czasu . Prosimy o kontakt na tel :721-893-122 lub na : elclaasiico@gmail.com

  4. Witam. Jestem zainteresowany pracą razem z moim kolegą. Nie mamy żadnych nałogów, jesteśmy punktualni, staranni i znamy j.angielski na poziomie podstawowym. Pozdrawiam. Zostawiam swój tel. 665 832 268

  5. Witam bardzo interesuje mnie wasza oferta pracy , pracuje na magazynie od 3,5 roku w uk . Arek 07951189331

  6. Mateusz na 3 maja 2015 @ 14:32

    Witam
    Jestem zainteresowany oferowaną pracą, bez nałogów.tel. 63-186-319.
    Mam tylko jedno pytanie, jak wygląda sprawa z noclegem.

  7. Jestem zainteresowany pracowałem już jako Picker packer mówię komunikatywnie po angielsku mój tel. 07990388026