£6.70 - 7.25 za godzinę

Praca Anglia na magazynie słodyczy zbieranie zamówień od zaraz Bicester UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Bicester
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Opublikowany: 27 lutego 2016 20:22

Poszukiwani pracownicy na magazyn słodyczy firmy Mondelez do pakowania produktów i zbierania zamówień w Bicester. Praca w Anglii od zaraz dla Polaków z możliwością wyboru dwóch zmian.

Stanowisko: magazynier.

Zarobki: 6.70 – 7.25 funtów za godzinę.

Lokalizacja: Bicester, Anglia.

Opis stanowiska:
praca będzie polegała na różnorodnych zadaniach związanych z obsługą magazynu, czyli pakowaniu produktów, pikowaniu, zbieraniu zamówień, kontroli jakości, przygotowaniu do wysyłki.

Oczekiwania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • otwartość na nowe doświadczenia;
  • umiejętność szybkiej nauki;
  • odpowiedzialne podejście do zadań;
  • duża uwaga, koncentracja na pracy;
  • stan zdrowia umożliwiający pracę fizyczną;
  • punktualność, bezproblemowość.

Oferujemy:

  • dobre wynagrodzenie;
  • pomoc w sprawach urzędowych;
  • rzetelne szkolenie wprowadzające;
  • pomoc we wdrożeniu w obowiązki;
  • pracę w stabilnej, znanej na cały świat firmie;
  • umowę o pracę na jasnych zasadach;
  • możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń.

Aplikacje:
Aby zgłosić swoją kandydaturę prosimy dzwonić pod podane niżej numery:

Patrycja 07971788886 lub Paweł 7866049020.

Źródło: http://praca.felcia.co.uk/w-anglii/bicester-ox26/praca-w-magazynie-slodyczy,ad-264097.html

ID ogłoszenia: 24756cc7b0be775d