£ 6,50 GBP/h

Praca Anglia na magazynie z ubraniami sportowymi przy pakowaniu Shirebrook

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Shirebrook
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 12 miesięcy
  • Opublikowany: 14 lutego 2015 01:37

Kierownik magazynu z ubraniami zatrudni pakowaczy do pracy w Anglii. Oferta z Shirebrook na magazynie przy pakowaniu odzieży i zbieraniu zamówień. Od pracownika wymagamy komunikatywnej znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Anglia, Shirebrook
Wynagrodzenie: 6,50 GBP/h

Zadania:
– sortowanie ubrań
– przyklejanie cen, metkowanie
– pakowanie odzieży i przygotowywanie do wysyłki
– przyjmowanie dostaw

Wymagania:
– chęć do pracy zmianowej (wliczając w to noce oraz weekendy)
– osoba otwarta, kontaktowa
– umiejętność pracy grupowej
– angielski na poziomie komunikatywnym
– pozytywne nastawienie do życia
– siła fizyczna
– możliwość podjęcia pracy na dłuższy okres (rok czasu)

Oferujemy:
– pracę w różnych godzinach (6-15; 9:30-18:30; 15-00:00; 13-22; 00:00-9)
– możliwość korzystania ze stołówki
– zatrudnienie na rok czasu
– płatne urlopy (28 dni)
– pomagamy przy szukaniu miejsce zamieszkania oraz w organizacji transportu do Anglii
– pracę w międzynarodowym zespole

Aplikacja:
Przyjmujemy CV w języku angielskim na maila: veronika.misejova@thebestconnection.co.uK

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-231hgm/

ID ogłoszenia: 32454de778584c2b

1 odpowiedź na “Praca Anglia na magazynie z ubraniami sportowymi przy pakowaniu Shirebrook”

  1. Witam ,byłbym zainteresowany praca , prosiłbym o kontakt , Mariusz Strenski