£9/h brutto

Praca Anglia na magazynie zabawek od zaraz w Liverpool bez języka angielskiego

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Liverpool
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do świąt Bożego Narodzenia
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 3 września 2017 19:11

Od zaraz do podjęcia tymczasowa praca w Anglii dla 3 osób na magazynie hurtowni zabawek z Liverpoolu. Zatrudnienie bez znajomości języka przewidziane do świąt Bożego Narodzenia. Zakwaterowanie zorganizowane odpłatnie.

Stanowisko: magazynier

Miejsce pracy: Liverpool

Start: od zaraz

Liczba miejsc: 3

Wynagrodzenie: 9 GBP/h brutto

Zadania:

- rozładunek towaru na magazynie
- zbieranie, kompletowanie zamówień dla klientów
- aktualizacja stanów magazynowych w systemie komputerowym
- pakowaniu towaru do wysyłki i wydawanie kurierom
- liczenie towaru
- utrzymywanie porządku w obrębie magazynu

Wymagania:

- doświadczenie nabyte na magazynie
- umiejętność liczenia, logicznego myślenia
- umiejętność pracy w grupie, bezkonfliktowość
- brak nałogów tytoniowych
- zaświadczenie o niekaralności
- mile wdziane uprawnienia na wózki jezdniowe oraz znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

- legalne zatrudnienia za pośrednictwem agencji pracy do świąt Bożego Narodzenia
- nie pobieramy żadnych opłat wstępnych za rekrutację, przygotowanie dokumentów itp.
- proponujemy możliwość odpłatnego zakwaterowanie oddalonego o zaledwie 3 km od zakładu pracy (koszt 90 GBP/ tyg.)
- pomagamy przy stawianiu pierwszych kroków w UK w tym przy sprawach formalnych i mieszkaniowych
- oferujemy możliwość otrzymania zaliczki po przyjeździe do Liverpoolu
- koszt zakwaterowania potrącany jest z wypłaty (nie ma potrzeby wpłacania żadnych zaliczek)
- wynagrodzenie pracownika wypłacamy terminowo w systemie tygodniowym na konto pracownika

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz CV w języku angielskim proszę przesyłać na adres cleversolutions@officials.co.uk z dopiskiem hurtownia zabawek Liverpool 09/2017.

Prosimy również o zamieszczeniu klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Clever Solutions Ltd.
Cook St
Coventry, CV1
email: cleversolutions@officials.co.uk

ID ogłoszenia: 43759ac5a713bcb2

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.