££6.70 - 7,30 za godzinę

Praca Anglia na produkcji mieszanek warzywnych bez języka od zaraz Chichester

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Chichester
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Opublikowany: 6 marca 2016 19:26

Zakład produkcji żywności poszukuje pracowników od zaraz, bez znajomości języka. Aktualna oferta pracy w Anglii przy pakowaniu oraz etykietowaniu mieszanek owocowych i warzywnych. Zatrudnimy Polaków, zapewniamy możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia doświadczenia.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Chichester, Wielka Brytania.

Zarobki: 6,70 funtów za godzinę, nadgodziny 7,30 funtów.

Zadania:

  • pakowanie zestawów owocowo-warzywnych według zadanej wagi;
  • naklejanie etykiet i kodów;
  • utrzymanie miejsca pracy w czystości;
  • inne prace zlecone przez managera.

Wymagania:

  • doświadczenie na produkcji żywności mile widziane;
  • sprawność fizyczna i dobre zdrowie;
  • odpowiedzialne podejście do pracy;
  • umiejętność pracy według przepisów BHP;
  • ścisłe zachowywanie higieny;
  • możliwość pracy zmianowej;
  • znajomość języka będzie plusem, ale nie jest konieczna;
  • umiejętność pracy przy szybko poruszającej się taśmie.

Zapewniamy:

  • pracę na długi czas;
  • dobre wynagrodzenie;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin;
  • przeszkolenie wprowadzające;
  • przyjazne warunki pracy.

Aplikacje:
Prosimy dzwonić lub wysłać SMS-a pod numer 07711 374056.

Źródło: http://www.gbritain.net/ogloszenia/detail.php?setlang=pol&id=15223

ID ogłoszenia: 52656d5cf2796f81

4 komentarze na “Praca Anglia na produkcji mieszanek warzywnych bez języka od zaraz Chichester”

  1. Dzień dobry jestem bardzo zainteresowany państwa ofertą pracy , czy mogę prosić adres mailowy aby się z państwem skontaktować . Za odpowiedz z góry dziękuję .

  2. Witam. jesteśmy z siostrą bardzo zainteresowane tą ofertą

  3. Witam. Jesteśmy z siostrą bardzo zainteresowane tą ofertą pracy.Aktualnie przebywamy w Glasgow, posiadamy również NIN.Spełniamy państwa wymagania i bardzo proszę o kontakt 0048661345198

  4. Witam czy jest jeszcze może aktualna 9ferta pracy u was ?

Zostaw odpowiedź do Zbyszek