£7,50-9,37 GBP/h

Praca Anglia na produkcji przy pakowaniu kosmetyków Horsham od zaraz

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Horsham
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość dobra
  • Opublikowany: 20 maja 2015 01:22

Od zaraz oferta pracy w Anglii dla Polaków na linii produkcyjnej przy pakowaniu kosmetyków. Zatrudnienie w fabryce z Horsham dla dwóch osób z doświadczeniem. Pracodawca wymaga znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Anglia, Horsham
Wynagrodzenie: 7,50-9,37 GBP/h
Start: od zaraz
Liczba stanowisk: 2

Zadania:
– zajmowanie się pakowaniem kosmetyków
– prowadzenie prac produkcyjnych (mieszanie składników, obsługiwanie maszyn)
– kontrolowanie jakości wyrobów
– zgłaszanie o błędach

Wymagania:
– znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
– wyjazd od zaraz
– stanowisko dla osób z doświadczeniem
– sprawne dłonie
– szybkość, spostrzegawczość
– elastyczność godzinowa

Oferujemy:
– podpisanie umowy z pracodawcą brytyjskim
– zatrudnienie na stałe
– dobre wynagrodzenie
– za nadgodziny płacimy 9,37 GBP/h
– wspieramy podczas szukania miejsca do zamieszkania

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w formie CV na maila: s.prokop@jobland.pl

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-23jkie/

ID ogłoszenia: 854555bb41476ca1