£do ustalenia

Praca Anglia na produkcji spożywczej bez znajomości języka Milton Keynes

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Milton Keynes
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Opublikowany: 5 sierpnia 2014 20:31

Szukamy osób bez znajomości języka angielskiego do pracy w Anglii. Oferta z Milton Keynes na linii produkcyjnej przy pakowaniu produktów spożywczych. Zatrudnienie dla osób z doświadczeniem.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Anglia, Milton Keynes
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Praca na linii produkcyjnej przy lepieniu pierogów i nakładaniu farszu do krokietów. Zatrudniony będzie również odpowiedzialny za pakowanie gotowych produktów.

Wymagania:
– wykształcenie gastronomiczne
– doświadczenie na danym stanowisku konieczne
– wcześniejsza praca w dziale garmażeryjnym
– referencjami z poprzednich stanowisk do wglądu mile widziane
– osoba zaangażowana w proces produkcji
– samodyscyplina, szybkość, zręczność
– umiejętność pracownia w grupie

Oferujemy:
– legalną pracę w dobrze prosperującej firmie
– wdrożenie w system firmy
– możliwość ciągłego rozwoju zawodowego
– korzystne stawki godzinowe
– dobre warunki pracownicze
– naszym pracownikom organizujemy szkolenia
– oferujemy programy motywacyjne

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez wysłanie CV na maila: grotasmaku@googlemail.com

Źródło:

ID ogłoszenia: 14353e0b4a3a0014