£12-15/h brutto

Praca Anglia od zaraz dla kierowcy kat.B dostawca jedzenia York UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: York
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 10 lutego 2018 01:09

Dostępna od zaraz opcja pracy w Anglii dla kierowcy kat.B. Zatrudnimy chętnie pracowników z podstawową znajomością języka jako dostawca jedzenia na terenie York UK.

Stanowisko: kierowca kat.B, dostawca

Lokalizacja: York, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: od 12 do 15 GBP za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca na stanowisku kierowcy na zlecenie restauracji
  • zadaniem pracownika będzie rozwożenie zamówień składanych przez internet do klientów rowerem, autem lub skuterem

Wymagania:

  • preferowane są osoby w wieku powyżej 18 lat
  • aktualny dowód lub paszport
  • podstawowa znajomość języka angielskiego
  • posiadanie telefonu z aplikacją oraz internetem
  • własny rower, samochód lub skuter
  • elastyczność
  • własna działalność gospodarcza
  • dokument potwierdzający adres zamieszkania
  • posiadanie ubezpieczenia dostaw żywności

Oferujemy:

  • możliwość wyboru obszaru dowozu
  • atrakcyjne zarobki
  • elastyczny grafik
  • premie po ukończeniu 20 dostaw
  • możliwość otrzymania 50 GBP na start

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres:

wera455@op.pl

Możliwy jest kontakt telefoniczny pod numerem:

7459759412

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-27ejjc/

ID ogłoszenia: 925a78c288bf065