£do uzgodnienia

Praca Anglia od zaraz jako kierowca kat.B rozwożenie mebli Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: kontrakt
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 22 sierpnia 2019 01:32

Firma logistyczna z Londynu poszukuje od zaraz chętnych pracy w Anglii. Zatrudnienie w firmie kurierskiej jako kierowca kat. B przy rozwożeniu mebli złożonych w płaskie paczki.

Stanowisko: kierowca kat. B.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca, jako kierowca vana przy rozwożeniu mebli flat pack;
  • praca wykonywana jest w dwie osoby – kierowca + porter;
  • ruchome dni pracy – możliwość pracy także w weekend.

Wymagania:

  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B;
  • minimum 25 lat (wymagania do ubezpieczenia);
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • znajomość języka angielskiego, gdyż konieczne jest porozumiewanie się z klientami.

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie;
  • zatrudnienie aktualne od zaraz;
  • wynagrodzenie płatne raz w tygodniu;
  • Self Employed.
  • bardzo dobre warunki finansowe.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane taką pracą, proszone są o kontakt pod numerem telefonu: 07737162592.

Źródło: www.tablica.uk/classified/details/doswiadczony-kierowca-vana/5d25af6b4ff5fb1e22650fb5

ID ogłoszenia: 7705d49c05d8b297