£Do uzg.

Praca Anglia od zaraz kierowca kat.B jako kurier bez języka Southampton

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Southampton
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 26 kwietnia 2023 00:05

Możliwość rozpoczęcia od zaraz pracy w Anglii dla kierowcy kat.B. Zatrudnienie w Southampton bez znajomości języka angielskiego jako kurier. Pracodawca zapewnia przeszkolenie pracownicze.

Stanowisko: kierowca kat. B – kurier.

Lokalizacja: Southampton.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie dla kierowcy kat. B jako kurier;
  • zadaniem pracownika będzie rozwożenie paczek.

Wymagania:

  • posiadanie prawa jazdy kat. B od minimum dwóch lat;
  • maksymalnie sześć punktów karnych;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności.

Oferujemy:

  • samochód van, strój służbowy, kartę paliwową;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • zatrudnienie do podjęcia z lub bez doświadczenia;
  • stałą trasę;
  • pracę od poniedziałku do piątku i możliwe będą również weekendy;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy w Anglii jako kierowca, proszone są zgłaszanie się pod numerem telefonu: 07412454218

Źródło: www.sotland.pl/classifieds/praca-oferty/oferty-pracy/przyjme-kierowce-na-stanowisko-kurier_i115645

ID ogłoszenia: 1986449734eaf6ee