£540 GBP tygodniowo

Praca Anglia od zaraz na budowie bez znajomości języka glazurnik-kafelkarz

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: min. rok
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 17 grudnia 2018 19:54

Atrakcyjna praca w Anglii na budowie bez znajomości języka dla glazurnika-kafelkarza. Zatrudnienie na terenie Londynu od zaraz. Poszukiwane osoby precyzyjne i dobrze znające fach.

Stanowisko: glazurnik.

Lokalizacja: Londyn.

Stawka: 540 GBP tygodniowo.

Start: od zaraz.

Zadania na stanowisku:

  • kładzenie płytek na ściany i podłogi;
  • przygotowanie podłoża pod glazurę;
  • inne zadania wykończeniowe;
  • może się zdarzyć, ze pracownik będzie poproszony o pomalowanie ścian lub postawienie ścianek działowych.

Wymagania:

  • doświadczenie jako kafelkarz;
  • przykładanie się do pracy;
  • dobra znajomość zawodu;
  • mile widziana umiejętność malowania ścian i montażu ścianek działowych;
  • wykonywanie zadań z dużą precyzją;
  • przyjazne podejście;
  • punktualność i niezawodność.

Oferujemy:

  • wysokie zarobki;
  • stabilne stanowisko;
  • długotrwałe zatrudnienie;
  • umowę o pracę;
  • niezbędne narzędzia;
  • przyjazną atmosferę;
  • zatrudnienie bez wymaganego języka angielskiego.

Aplikacje:
Aby zgłosić swoją kandydaturę na to stanowisko, zapraszamy do wysłania aplikacji za pośrednictwem strony:

Odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

ID ogłoszenia: 2075c175e0ec4607