£480 GBP tygodniowo

Praca Anglia od zaraz na budowie bez znajomości języka Londyn malarz i hydraulik

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: min. 12 miesięcy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 listopada 2018 22:31

Firma z Londynu od zaraz zatrudni dwóch malarzy i jednego hydraulika na budowie. Praca w Anglii bez znajomości języka dla osób samodzielnych i precyzyjnych. Oferujemy też zakwaterowanie.

Stanowisko: malarz budowlany, hydraulik.

Wynagrodzenie: 480 GBP tygodniowo.

Lokalizacja: Londyn.

Start: od zaraz.

Zadania na stanowisku:

  • malowanie ścian wewnątrz i na zewnątrz budynków;
  • pomoc przy montażu płyt k-g;
  • przygotowanie mieszanek farb;
  • malowanie z użyciem narzędzi ręcznych i automatycznych;
  • montaż instalacji hydraulicznych, grzewczych, armatury.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w fachu w malarza;
  • na stanowisko hydraulika – doświadczenie przy montażu systemów grzewczych, wodnych i armatury;
  • pracowitość;
  • samodzielność w działaniu;
  • fachowość i dokładność;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • sympatyczny charakter;
  • punktualność;
  • bezkonfliktowość.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na dłużej – co najmniej rok;
  • w przypadku braku posiadania zakwaterowania, płatne miejsce zamieszkania w cenie 100-120 GBP
  • tygodniowo;
  • zatrudnienie na pełny etat;
  • pracę od zaraz;
  • umowę o pracę na angielskich zasadach;
  • narzędzia niezbędne do pracy.

Aplikacje:
Osoby spełniające nasze wymagania zachęcamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem strony internetowej:

Prosimy załączyć CV w języku angielskim!

ID ogłoszenia: 2065c0132260900f

2 komentarze na “Praca Anglia od zaraz na budowie bez znajomości języka Londyn malarz i hydraulik”

  1. Kunta1989 na 2 lutego 2019 @ 20:31

    Witam jestem zainteresowany