£7,50-9,36 GBP/h brutto

Praca Anglia od zaraz na magazynie hurtowni żywności w Greenford przy zbieraniu zamówień

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 29 marca 2018 00:06

Poszukujemy chętnych do podjęcia pracy w Anglii przy zbieraniu artykułów spożywczych. Ogłoszenie zatrudnienia od zaraz w warunkach chłodniczych na magazynie z Greenford.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce pracy: Greenford, Londyn, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: od 7,50 do 9,36 GBP za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca na magazynie o niskiej temperaturze
  • zadaniem pracownika będzie kompletowanie produktów żywnościowych

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy w Anglii od zaraz
  • warunkiem koniecznym jest znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • dyspozycyjność na dłuższy okres

Oferujemy:

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
  • pracę na dłuższy okres
  • atrakcyjne bonusy za przepracowanie 6 lub 7 dni tygodniowo
  • bezpłatny parking
  • szansę zdobycia uprawnień na wózki widłowe, elektryczne lub wysokiego składowania
  • możliwość korzystania ze stołówki pracowniczej
  • perspektywę rozwoju zawodowego
  • wysokie zarobki
  • pracę na podstawie umowy z agencją, następnie bezpośrednio z pracodawcą

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych powyższą ofertą zachęcamy do wysyłania zgłoszeń aplikacyjnych z CV na adres:

greenfordjobs@templinerecruitment.co.uk

Źródło: http://londynek.net/jobs/ad?ad_id=1162769

ID ogłoszenia: 9425ab54916b77a4

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.