£8,50 - 10,00 GBP/h

Praca Anglia od zaraz na magazynie hurtowni AGD w Milton Keynes bez języka angielskiego

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Milton Keynes
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: docelowo stałe
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 stycznia 2018 18:00

Hurtownia sprzętu AGD z Milton Keynes poszukuje od zaraz magazynierów do podjęcia pracy w Anglii. Zatrudnienie 2018 bez znajomości języka z możliwym odpłatnym zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: magazynier – order picker

Miejsce pracy: Milton Keynes

Zarobki: 8,50 – 10,00 GBP/h brutto (zależnej od doświadczenia i znajomości języka)

Start: ASAP

Liczba miejsc: 2

Zadania:
– kompletowanie zamówień na palety dla sklepów z użyciem ręcznego wózka paletowego
– rozładunek dostaw
– przygotowanie, pakowanie wysyłek dla klientów indywidualnych
– rozkładanie towaru w obrębie magazynu

Wymagania:
– mile widziane doświadczenie i znajomość języka
– zaświadczenie o niekaralności
– dobry stan zdrowia, kondycja, pracowitość
– pozytywne nastawienie, bezkonfliktowość
– gotowość do szybkiego wyjazdu do Milton Keynes

Oferujemy:
– zatrudnienie na Brytyjskich warunkach za pośrednictwem agencji
– atrakcyjne warunki finansowe uzależnione od kwalifikacji
– pomoc przy formalnościach
– mieszkanie w wynajętych apartamentach (60 GBP tygodniowo potrącane z wynagrodzenia)
– możliwość dodatkowego zarobku w przypadku nadgodzin oraz zmian nocnych

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie zgłoszeń na podany poniżej adres poczty e-mail.

ukemployment@europe.com

W tytule wiadomości proszę napisać „hurtownia AGD MK 2018”

Oferty z nieodpowiednim tytułem mogą być przeoczone lub pominięte.

ID ogłoszenia: 2995a51a31581c49

5 komentarzy na “Praca Anglia od zaraz na magazynie hurtowni AGD w Milton Keynes bez języka angielskiego”

  1. ,,hurtownia AGD MK 2018" na 8 stycznia 2018 @ 17:38

    Witam czy praca jest aktualna proszę o odpisanie dziekuje.

  2. napisać „hurtownia AGD MK 2018” na 9 stycznia 2018 @ 00:14

    Witam podejme sie pracy od zaraz tel 660678728

  3. Witam Ryszard jest zainteresowanych ofertą pracowałem do tej pory w Stafflanie w w Wellingborough NN8 jako piker paker pakowacz do 10.01.2017 i tu mieszkam oczekuje propozycji mój adres email rysior59@gmail.pl dziękuję.

  4. Witam jestem zainetresowany oferta wraz ze znajomą. Proszę o kontakt 07857692879

Zostaw odpowiedź do ,,hurtownia AGD MK 2018"