£7.60-8.75/h brutto

Praca Anglia od zaraz na magazynie z odzieżą dla Polaków Burnley UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Burnley
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 27 maja 2018 01:48

Ogłoszenie aktualnej pracy w Anglii na magazynie odzieżowym z Burnley. Zatrudnienie możliwe od zaraz dla pracowników z podstawową znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Lokalizacja: Burnley, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: od 7,60 do 8,75 GBP za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie głównie polegała na kompletowaniu zamówień oraz przygotowywaniu towarów do wysyłki

Wymagania:

  • konieczna jest podstawowa znajomość języka angielskiego
  • chęć i motywacja do podjęcia pracy w Anglii od zaraz
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • dokładne i staranne wykonywanie zadań

Oferujemy:

  • możliwość otrzymania atrakcyjnego bonusu w wysokości 100 GBP
  • pracę w Anglii na stałe
  • gwarancję dużej ilości godzin pracy
  • możliwe premie w zależności od zaangażowania
  • zatrudnienie poprzez agencję
  • pomoc w znalezieniu zamieszkania
  • pracę w systemie 3 dni pracy po 12 godzin na 3 dni wolne

Aplikacja:

Zachęcamy do wysyłania smsów z Imieniem+Nazwiskiem + ADRESEM EMAIL + NUMEREM TELEFONU oraz dopiskiem BURNLEY na numer: +447779984524

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-anglii-na-magazynie-z-odzieza-w-burnley-uk-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 4415b032d4928814