£7,65-8,67/h brutto

Praca Anglia od zaraz na magazynie z produktami spożywczymi Andover

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Andover
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 1 marca 2018 05:03

Dostępna od zaraz oferta zatrudnienia w firmie logistycznej z Andover. Atrakcyjna praca w Anglii od zaraz na magazynie z produktami spożywczymi przy pakowaniu towarów.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce pracy: Andover, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 7,65 GBP/h brutto na zmianie dziennej oraz 8,76 GBP na zmianie w nocy

Opis stanowiska:

  • praca w firmie logistycznej na magazynie z produktami żywnościowymi
  • zadaniem pracownika będzie zbieranie i pakowanie towarów z użyciem wózka widłowego
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się przepakowywaniem oraz naklejaniem etykiet na dostawy
  • obowiązkiem będzie utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Wymagania:

  • posiadanie uprawnień do pracy w Anglii
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • doświadczenie magazynowe
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • dyspozycyjność i elastyczność
  • referencje z poprzednich miejsc pracy

Oferujemy:

  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • pracę na 2 zmianach 6-14 oraz 14-22
  • dobre zarobki

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres:

info@aligra.co.uk lub igor.gajda@aligra.com

Kontakt możliwy jest pod numerem telefonu:

01793512635 lub 07590964000

Źródło: http://praca.felcia.co.uk/w-anglii/andover-sp10/magazynier-andover,ad-332933.html

ID ogłoszenia: 4305a962ec155c79