£7,50-8/h brutto

Praca Anglia od zaraz na magazynie żywności przy zbieraniu zamówień Greenford

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Greenford
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 28 października 2017 06:31

Dostępna od zaraz propozycja zatrudnienia na magazynie żywności z Greenford. Możliwość podjęcia pracy w Anglii przy zbieraniu zamówień na czas nieokreślony.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce pracy: Greenford, Londyn, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: od 7,50 do 8 GBP za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika magazynu z artykułami żywnościowymi będzie zbieranie zamówionych towarów

Wymagania:

  • brak przeciwwskazań do pracy w niskiej temperaturze – około 2 stopni Celsjusza
  • gotowość do wyjazdu od zaraz
  • pracowitość i zaangażowanie
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • brak nałogów – obowiązuje zakaz palenia w zakładzie

Oferujemy:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • perspektywę rozwoju zawodowego
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio u pracodawcy dla najlepszych
  • szkolenia i kursy dla pracowników
  • atrakcyjną stawkę godzinową
  • dodatki za przepracowanie 6 lub 7 dni w tygodniu
  • zatrudnienie od zaraz w pełnym wymiarze godzin
  • pracę na dłuższy okres

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych powyższą ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres:

greenfordjobs@templinerecruitment.co.uk

Źródło: http://londynek.net/jobs/ad?ad_id=1111348

ID ogłoszenia: 33859f0ff9b3a036