£8,10/h brutto

Praca Anglia od zaraz Newbury UK na produkcji części samochodowych

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Newbury
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca stała
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 19 września 2018 18:39

Ciekawa praca w Anglii od zaraz, na produkcji części samochodowych. Fabryka w Newbury UK zatrudni Polaków – poszukiwane są osoby sumienne i zmotywowane do osiągania wyznaczonych celów.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Newbury, Wielka Brytania.

Stawka godzinowa: 8,10 GBP/h brutto.

Zakres obowiązków:

  • montaż części samochodowych;
  • kontrolowanie jakości – sprawdzanie pracy zgodnie z instrukcją;
  • utrzymanie porządku na stanowisku;
  • inne zadania zlecone przez kierownika.

Oczekiwania:

  • dbałość o szczegóły;
  • skrupulatność;
  • precyzja;
  • sprawność manualna;
  • komunikatywny język angielski;
  • nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów;
  • elastyczność;
  • odpowiedzialność;
  • punktualność;
  • zdolność do szybkiej nauki.

Oferujemy:

  • pracę na popołudniową zmianę – 14:00-22:00;
  • codzienne dojazdy do pracy (koszt 7 GBP dziennie);
  • dokładne, wstępne przeszkolenie;
  • angielską umowę o pracę;
  • możliwość rozwoju – nauki nowych rzeczy i awansu;
  • przyjazny zespół i miłą atmosferę;
  • stałe zatrudnienie.

Aplikacje:

Prosimy dzwonić pod numer: 02380630077 lub odwiedzić nasze biuro pod adresem 107 East Street, Southampton, SO14 3HH.

Serdecznie zapraszamy do zgłaszania swoich kandydatur!

Źródło: http://www.sotland.pl/classifieds/praca-oferty/oferty-pracy/car-parts-manufacturing-company-newbury_i88469

ID ogłoszenia: 6955ba23b553d17a