£do ustalenia

Praca Anglia od zaraz przy pakowaniu kosmetyków na magazynie Trafford Park

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Trafford Park
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 30 stycznia 2018 00:24

Aktualna propozycja pracy w Anglii  przy pakowaniu artykułów kosmetycznych oraz perfum. Możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz na magazynie z Trafford Park.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Trafford Park, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna na magazynie z kosmetykami i perfumami
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie pakowanie towarów, naklejanie etykiet oraz umieszczanie pudełek na paletach

Wymagania:

  • chęć i motywacja do podjęcia pracy
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • pracowitość i zaangażowanie
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków
  • staranne i dokładne wykonywanie zadań

Oferujemy:

  • tydzień roboczy od poniedziałku do piątku
  • atrakcyjne zarobki
  • pracę na warunkach obowiązujących w Anglii
  • możliwość zatrudnienia w Anglii od zaraz
  • pracę w stałych godzinach od 8 do 17

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, jeżeli jesteście zainteresowani ofertą pracy zapraszamy do wysyłania wiadomości aplikacyjnych na adres:

lukasz@career-makers.co.uk

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-27e39d/

ID ogłoszenia: 5025a6e2e195fb4e