£7,20

Praca Anglia od zaraz przy sprzątaniu biur, domów, hoteli Coventry 2017

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Coventry
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Data rozpoczęcia pracy: do ustalenia
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do uzgodnienia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 15 lipca 2017 04:48

Propozycja podjęcia aktualnej pracy w Anglii dla Polaków przy sprzątaniu biur, domów i hoteli. Ogłoszenie aktualne jest od zaraz i pochodzi z firmy w Coventry.

Stanowisko: Personel sprzątający
Wynagrodzenie: obowiązuje stawka godzinowa w wysokości 7,20 GBP na godzinę brutto co daje tygodniowo około 350 GBP netto
Miasto: Coventry, Anglia
Rozpoczęcie: od zaraz

Zakres zadań:

  • osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za kompleksowe sprzątanie powierzchni biurowych, szkolnych, hoteli czy domów

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • dobre zdrowie
  • wiek minimum 25 lat
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • czynne prawo jazdy kat.B

Zapewniamy:

  • zatrudnienie dla kobiet i mężczyzn
  • możliwość podjęcia długotrwałego zatrudnienia
  • zapewnione minimum 55 godzin w tygodniu, możliwość wypracowywania nawet do 60
  • pracę na podstawie umowy podpisanej z pracodawcą brytyjskim
  • możliwość zatrudnienia w Anglii od zaraz
  • zorganizowane zamieszkanie w 2 osobowych pokojach które są w pełni umeblowane, koszt tygodniowy to 65 GBP
  • samochód niezbędny do celów służbowych

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości za pośrednictwem drogi elektronicznej. E-mail z aktualnym CV prosimy przesłać na adres:

  • kadry@agencja-headhunters.eu

źródło: poloniusz.pl

ID ogłoszenia: 148593b376a257b1